DEVIDA JA MEESKOND

MEIST

Kõik algas ühest välkideest ja seejärel nimest, mida valisime väga hoolikalt, kuna teadsime, et ka sellel võiks mingi tähendus olla. Nii saigi brändi nimeks De Vida, mis tähendab hispaania keeles "elust" ehk kõik on elust enesest ning ka meie töö tulemusena muutuvad inimeste elud.

Olgu muutuseks uus töökoht, maja renoveerimine, värske sisekujundus või vähem peavalu ja bürokraatiat järgmise ehitusloa taotlemisel.

TEENUSED, MIDA PAKUME:

  • Sisekujunduse nõustamine ja projektid,
  • Arhitektuurne nõustamine ja ehitusprojektid,
  • Ehituslubade või kasutuslubade taotlemine,
  • Aitame taotleda ehitus- ja kasutuslubasid,
  • Ostueelne kontroll,
  • Konsultatsioonid.

MEESKOND

 

 

 

 

MERLYN SUBKA

Projektijuht-arhitekt

Minu tee arhitektuurimaailma algas 2013.a kui lõpetasin ülikoolis sisearhitekti eriala. 2015. aastal alustasin tööd ühes Eesti arhitektuuribüroos.

Seejärel viis elutee mind Tallinna Linnaplaneerimise Ametisse arhitektuuri- ja ehitusvaldkonda, kus töötasin ehitusosakonnas ning hiljem olin detailplaneeringute teenistuses arhitekt.

Seal töötades tekkis idee alustada oma ettevõtlusega arhitektuuri maailmas ning teha seda teisiti, kui seda on teised bürood teinud. Nii ma siis lõin ettevõtte Devida..

merlyn@devida.ee

KRISTJAN REIDI

Olen lõpetanud EKA magistrantuuri, praktiseerinud arhitektuuri alatest 2001 aastast, töötanud koos mitmete arhitektidega.

Arhitekt

 

 

Meie meeskonnas on disaini ja arhitektuuri armastavad inimesed, kelleks on arhitektid, sisearhitektid ning ehitus- ja kasutuslubade nõustajad.

Ära oota enam kauem, vaid alusta oma unistuse täitmisega juba täna!