DEVIDA JA MEESKOND

MEIST

Kõik algas ühest välkideest ja seejärel nimest, mida valisime väga hoolikalt, kuna teadsime, et ka sellel võiks mingi tähendus olla. Nii saigi brändi nimeks De Vida, mis tähendab hispaania keeles "elust" ehk kõik on elust enesest ning ka meie töö tulemusena muutuvad inimeste elud.

Olgu muutuseks uus töökoht, maja renoveerimine, värske sisekujundus või vähem peavalu ja bürokraatiat järgmise ehitusloa taotlemisel.

TEENUSED, MIDA PAKUME:

  • Sisekujunduse nõustamine ja projektid,
  • Arhitektuurne nõustamine ja ehitusprojektid,
  • Ehituslubade või kasutuslubade taotlemine,
  • Aitame taotleda ehitus- ja kasutuslubasid,
  • Sisestame olemasoleva ehitusprojekti ehitusregistrisse,
  • Omavoliliste ehitiste seadustamine,
  • Ostueelne kontroll,
  • Konsultatsioonid.

MEESKOND

 

 

 

 

MERLYN POKK

Projektijuht-arhitekt

Minu tee arhitektuurimaailma algas 2013.a kui lõpetasin ülikoolis sisearhitekti eriala. 2015. aastal alustasin tööd ühes Eesti arhitektuuribüroos.

Seejärel viis elutee mind Tallinna Linnaplaneerimise Ametisse arhitektuuri- ja ehitusvaldkonda, kus töötasin ehitusosakonnas ning hiljem olin detailplaneeringute teenistuses arhitekt.

Seal töötades tekkis idee alustada oma ettevõtlusega arhitektuuri maailmas ning teha seda teisiti, kui seda on teised bürood teinud. Nii ma siis lõin ettevõtte Devida..

+372 667 6637

merlyn@devida.ee

KÄTLIN TOMS

Arhitekt

Olen õppinud sisekujundust ja ettevõtlust Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ning hetkel on lõpusirgel arhitektuuri eriala magister Tallinna Tehnika Ülikoolis.
Erinevates arhitektuuribüroodes olen töötanud alates 2015. Olen tegelenud nii üksikelamute, paarismajade ning ridaelamute projekteerimisega eskiisist - põhiprojektini ning ehitusloast - kasutusloani. Samuti olen tegelenud ka büroo- ning laohoonetega, erinevate rekonstrueerimiste ja seadustamistega. Minu jaoks on väga tähtis ka sisearhitektuur, et inimesel oleks mugav ruumis viibida ja mööblit paigutada, seepärast mõtlen juba koheselt ka siselahenduste peale.

Mulle meeldib see töö kuna eriala on mitmekülgne - alustades eramajadest, lõpetades komplektsete linnakutega. Samuti on iga projekt erinev väljakutse, kus kunagi ei hakka igav. Lõpuks on ikka tore vaadata särasilmseid kliente, kui koostöös on loodud midagi ägedat, kellegi uus kodu või töökoht.

+372 667 6637

katlin@devida.ee

ELINA LOIT

Arhitekt

Minu missioon on arhitektuuri kaudu parandada inimeste elukeskkonda uskudes, et arhitektuur peegeldab elu meie ümber ja ajalooga saabunud muutusi.

Bakalaureuseõpingud lõpetasin Tallinna Tehnikakõrgkoolis ning hetkel omandan arhitektuuri magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis. Samuti olen end praktiseerinud mitmetes arhitektuuribüroodes projekteerides erinevaid hooneid, alustades eramajadega ning lõpetades lao- ja ärihoonetega.

Aitan meelsasti inimestel projekteerida just selliseid hooneid, millest nad on unistanud. Mul on palju ideid ja julgust katsetada ning leida see õige lahendus.

Lisaks arhitektuurile tegelen veel tantsimisega. Tants ja arhitektuur võrdub minu jaoks loomingulisus. See ongi see, mis mulle selle juures tohutult meeldib. Ma saan olla loominguline ja vaba ning väljendada seda oma projektides.

 

 

+372 667 6637

elina@devida.ee

KRISTJAN REIDI

Arhitekt

Olen lõpetanud EKA magistrantuuri, praktiseerinud arhitektuuri alatest 2001 aastast, töötanud koos mitmete arhitektidega.

+372 667 6637

kristjan@devida.ee

Meie meeskonnas on disaini ja arhitektuuri armastavad inimesed, kelleks on arhitektid, sisearhitektid ning ehitus- ja kasutuslubade nõustajad.

Ära oota enam kauem, vaid alusta oma unistuse täitmisega juba täna!